fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Lotto Ekstraklasa. Maurizio zostanie graczem Legii


0


Legia Warszawa nie przestaje zaskakiwać pod koniec okienka transferowego. Po zakontraktowaniu Cafu, który trafił do stołecznej drużyny z Francji, przyszedł czas na obrońcę z Włoch. A będzie nim gracz Lazio Rzym – Maurizio.Ma zjawić się wkrótce w Warszawie i podpisać kontrakt 

Tak jak Legia z przytupem rozpoczęła okienka transferowe, tak z przytupem je zakończy. Kilka gdzin temu nadeszła wiadomość, że Portugalczyk Cafu został piłkarzem Wojskowych. Teraz dowiadujemy się, że to nie koniec transferów. Zespół Romeo Jozaka zasili Brazylijczyk Maurizio, który obecnie jest graczem włoskiego Lazio. Nie pełni on tam jednak wielkiej roli i dlatego zmeni drużynę. Do Legii zostanie wypożyczony. O wszystkim informuje serwis Legi.net.

Gracz trafił do Europy w 2013 roku, przechodząc do Sportingu Lizbona. Potem przeszedł do Lazio. Nie wiodło mu się jednak tam najlepiej. W sezonie 2016/2017 został wypożyczony do Spartaka Moskwa. Po powrocie nie wywalczył miejsca w składzie klubu z Rzymu. W bieżącym sezonie 29-latek zagrał jedynie 4 minuty. Brazylijczyk może zająć miejsce Macieja Dąbrowskiego, który bardzo chce odejść z Legii. Możliwe jest rownież pożegnanie się z Michałem Kopczyńskim. Informację o możliwym przejściu stopera do Warszawy potwierdza równieżna swoim twitterowym profilu Tomasz Włodarczyk.

Like it? Share with your friends!

0