Polacy za granicą. Dwa kluby zgłoszą się po Krychowiaka?


0


Jedno słowo opisuje karierę Grzegorza Krychowiaka – Rollercoaster. Nasz pomocnik jest raz na górze, raz na dole, a mimo wszystko budzi zaintresowanie wielu klubów. Dziennikarz „Birmingham Mail” poinformował o dwóch zespołach, które mogłyby latem sięgnąć po Polaka. 

„Na ten moment wątpię jednak, aby Polak pokazał umiejętności, które predysponują do zainteresowania jakiegokolwiek klubu z wąskiego czuba Premier League. Jeśli mowa o Anglii, to bardziej widzę Grzegorza w bogatych zespołach środka tabeli. Dajmy na to West Ham United albo Bournemouth, które stać na jego tygodniówkę, a całkiem udany sezon na wyspach jest dobrym początkiem do ewentualnych negocjacji” – mówił w rozmowie z „WP SportoweFakty” Paul Suart, dziennikarz „Birmingham Mail”.

W kontekście transferu Polaka dużo mówiło się już wcześniej. Jak przecież wiadomo, jego przyszłość nie jest jasna. Krychowiak jest wypożyczony z PSG do West Bromwich Albion, bo w Paryżu nie było dla niego miejsca.

„Prawdopodobnie nikt z obecnej kadry nie zagra nigdy dla tak wielkiego klubu jak Paris Saint-Germain albo nie będzie miał tak uroczej partnerki u boku. Ambicje Polaka po prostu sięgają zdecydowanie wyżej niż te jego kolegów z drużyny. Szczerze powiedziawszy, według osób związanych blisko z klubem, przywrócenie Grzegorza do regularnie dobrej gry w pierwszej jedenastce jest jedynym osiągnięciem Alana Pardewana The Hawthorns” – dodał dziennikarz.

Like it? Share with your friends!

0