Transfery. Lewandowski odejdzie do Realu? Małe prawdopodobieństwo


0


Zmiana agenta przez Roberta Lewandowskiego jedynie podgrzała atmosferę i dolała benzyny do ognia zwanego „Lewy w Realu”. Wiele mówiło się o kwocie jaką dostanie Polak za grę w zespole Królewskich, ile sam Bayern dostanie itd. Większość mediów do tej pory zapominała jednak o jednej rzeczy, czy Bayern w ogóle zgodzi się na transfer jednego ze swoich najlepszych zawodników. Bawarczycy nie chcą nawet o tym słyszeć.

Niemiecki magazyn „Kicker” zbadał możliwość odejścia do Realu przez Lewandowskiego i na jakim etapie sprawa aktualnie się znajduje. Zdaniem dziennikarzy tej gazety mistrzowie Hiszpanii nie kontaktowali się do tej pory z Bayernem w sprawie transferu Polaka. Co więcej Bawarczycy uważają, że „Lewy” nie jest na sprzedaż i nawet oferta powyżej 100 milionów euro zostanie odrzucona przez mistrzów Niemiec.

Magazyn dotarł również do jednej ciekawej informacji, która potwierdza, że zatrudnienie przez kapitana naszej reprezentacji Piniego Zahaviego miało na celu ułatwienie mu transferu do topowego zespołu. Okazuje się, że umowa z izraelskim agentem trwa tylko do końca sierpnia, a zatem do końca letniego okienka transferowego. Można zatem założyć, że jeżeli transakcja nie dojdzie do skutku, to drogi Lewandowskiego i Zahaviego rozejdą się.

Robert Lewandowski jest w bardzo dobrej formie w tym sezonie. Nasz napastnik wystąpił w 34 spotkaniach Bayernu (licząc wszystkie rozgrywki), strzelając 29 bramek i zaliczając 4 asysty. Portal transfermarkt wycenia Polaka na 80 milionów euro.

Like it? Share with your friends!

0