fot. własne/Michał Szumański

Reprezentacja Polski. Nowe stroje kadry podczas sparingów


0


W marcu reprezentacja Adama Nawałki zagra dwa mecze towarzyskie. Podczas obydwu spotkań kadrowicze wystąpią w nowych strojach, które towarzyszyć im będą także w Rosji na mistrzostwach świata.

23 marca (Nigeria) i 27 marca (Korea Południowa) – tak prezentują się rywale Polaków podczas marcowych sparingów. Sprawdzenie nowych rozwiązań taktycznych i innych stylów gry to nie jedyny cel tych meczów towarzyskich. Reprezentanci będą mieli okazję zaprezentować wówczas nowe stroje, w których wystąpią na mistrzostwach świata.

Na razie wiemy tylko dwie rzeczy. Stroje zaprojektowała firma Nike, a oficjalna prezentacja zaplanowana jest na 21. marca. O obydwu poinformował Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN.

We Wrocławiu kadra cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na mecz z Nigerią wyprzedano już wszystkie bilety, za to na spotkanie z Koreą w Chorzowie kilka wejściówek jeszcze jest dostępnych.

Mistrzostwa świata zaczynają się 14 czerwca, a kończą miesiąc i dzień później – 15. lipca. Polacy pierwszy grupowy mecz rozegrają z Senegalem 19 czerwca w Moskwie. 24 czerwca Orły czeka starcie z Kolumbią w Kazaniu, a 28 czerwca w Wołgogradzie Polacy zmierzą się z Japonią.

Like it? Share with your friends!

0