Poranek z Polską Piłką – 10 marca


1


Dzieeeeń dobry, drodzy czytelnicy! Mamy początek weekendu, ranek, (zapewne) kawę w dłoni. Do nas należy obowiązek przypomnienia wam wydarzeń z dnia poprzedniego. Nie przedłużamy zatem i zapraszamy do lektury!

Powołania z lig zagranicznych

Adam Nawałka ogłosił powołania na mecze z Nigerią i Koreą Południową. W kadrze Polski znajdują się stare twarze, jednak nie zabrakło debiutantów w postaci Jarka Jaroszyńskiego i Bartosza Białkowskiego. Do drużyny wraca także Arkadiusz Milik.

Polska chce organizować dużą impreze

UEFA potwierdziła, że Polska, Portugalia i Włochy zgłosiły chęć organizacji historycznego finału Ligi Narodów 2019. Decyzję władz piłkarskich oficjalnie poznamy w grudniu tego roku.

Glik wrócił

AS Monaco odniosło w Alzacji pewne zwycięstwo. Na inaugurację 29. kolejki wicelider pokonał RC Strasbourg Alsace 3:1. Do składu wrócił Kamil Glik.

Teodorczyk zainteresował Turków

Prawie rok temu Łukasz Teodorczyk mógł zostać zawodnikiem Fenerbahce Stambuł. Wtedy nic z tego nie wyszło, ale turecki gigant znowu czyni starania o polskiego napastnika.

Wielkie emocje i remis

W 27. kolejce Ekstraklasy Górnik Zabrze zmierzył się Zagłębiej. „Miedziowi” byli blisko porażki, jednak Filip Starzyński pięknym strzałem z rzutu wolnego zapewniłi im wyrównanie.

Carlitos Show

W drugim wczorajszym spotkaniu 27. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków rozgromiła Śląsk Wrocław 3:1. Wszystkie gole dla „Białej Gwiazdy” zdobył nie kto inny, jak Carlitos!

Like it? Share with your friends!

1