WOLFSBURG, GERMANY - DECEMBER 14: Sky tv expert Lothar Matthaeus flashes the V-sign for 'victory' prior to the Bundesliga match between VfL Wolfsburg and VfB Stuttgart at Volkswagen Arena on December 14, 2013 in Wolfsburg, Germany. (Photo by Ronny Hartmann/Bongarts/Getty Images)

Bundesliga. Znamy nazwiska potencjalnych następców Lewandowskiego w Bayernie!


0


Robert Lewandowski wraz ze zmianą menadżera jest łączony z przenosinami do Realu Madryt. Pini Zahavi, to nowy agent Lewandowskiego. Izraelczyk znany jest z tego, że ma dobre kontakty z szefami „Królewskich”. W Niemczech już pojawiają się głosy potencjalnych następców Lewandowskiego. 

Lothar Matthäus wielokrotny reprezentant Niemiec i legenda Bayernu Monachium zabrał głos w sprawie potencjalnych następców „Lewego” w ekipie „Die Roten”. Niemiec jest teraz ekspertem „Sky Sport”, a jego wypowiedzi często bywają kontrowersyjne. Nie inaczej jest teraz, bo Matthäus nie widzi w przyszłości dużego problemu, gdyby Polak odszedł z drużyny mistrzów Niemiec.

Są inni wielcy napastnicy, którzy wpasowaliby się według mnie do Bayernu. Myślę tutaj o Hiszpanie z Chelsea, czyli Álvaro Moracie. Posiada już doświadczenie z wielkich klubów, zdobywając dla nich wiele bramek. Tak było w Juventusie i Realu Madryt. W Londynie poznaje aktualnie trzecią wielką ligę. Dla mnie to idealny następca dla Roberta Lewandowskiego”.

Niemiecki ekspert jest bardzo pewny siebie. Już szuka następców kadrowicza Adama Nawałki, a Polak dalej jest graczem Bayernu. Ba! Na razie jesteśmy świadkami spekulacji wokół osoby Roberta. Zobaczymy, jaka przyszłość czeka najlepszego polskiego napastnika w historii.

Like it? Share with your friends!

0