Polacy za granicą. Manchester pyta o Lewandowskiego!


3


Od kiedy Pini Zahavi został agentem Roberta Lewandowskiego, rozpoczęły się kolejne spekulacje na temat odejścia reprezentanta Polski z Bayernu Monachium. Jak do tej pory oficjalnych zapytań w sprawie możliwości kupna Polaka nie było. Sytuacja jednak się zmieniła. Po „RL9” zgłosił się Manchester United!

Temat transferu kapitana naszej reprezentacji rozgrzewa media na całym świecie. Wszystko podsyciła informacja o zmianie agenta przez jednego z najlepszych napastników w historii piłki nożnej. Pini Zahavi maczał palce w wielu zmianach klubów przez gwiazdy (m.in Neymara z Barcelony do PSG). Pochodzący z Izraela manager ma tym razem przeprowadzić prawdopodobnie ostatni, wielki transfer „Lewego”. Wiele od dawna mówi się o zainteresowaniu przez Real Madryt. Dodatkowo dobre relacje Zahaviego z Romanem Abramowiczem, właścicielem Chelsea Londyn, wszczęły spekulacje na temat przenosin do tej ekipy.

Jak się jednak okazuj,e jako jedyny, pierwsze oficjalne zapytanie do Bayernu wysłał inny angielski zespół-Manchester United. O wszystkim poinformował niemiecki magazyn „Kicker”. Drużyna prowadzona przez Jose Mourinho rozpoczęła działania i sonduje możliwość sprowadzenia Polaka. Ponoć jednak mistrz Niemiec w odpowiedzi napisał, że napastnik nie jest na sprzedaż. Wiadomo jednak, że wszystko może zmienić się, o ile Manchester zaoferuje odpowiednią kwotę za zawodnika.

Like it? Share with your friends!

3