fot. własne/Paweł Jerzmanowski

LOTTO Ekstraklasa. Legia szaleje dalej! Ogromne pieniądze w grze


-1


W zimowym oknie transferowym Legia Warszawa była najaktywniejszym polskim klubem w ekstraklasie. Pozyskali bardzo dobrych zawodników, jak na polskie warunki. Ba! Można powiedzieć, że taki Eduardo da Silva, to gwiazda piłki biorąc pod uwagę polskie warunki. Teraz przyszedł czas na umowy sponsorskie, a w grze są wielkie pieniądze.

Nowym sponsorem Legii Warszawa ma zostać, któryś z przewoźników lotniczych. Takie informacje podał Business Insider: „Tylko kwestią czasu jest podpisanie umowy przez Legię Warszawa z jedną z linii lotniczych obecnych na warszawskim Lotnisku Chopina. (…) Wysoki wskaźnik sprzedaży w klubie biznesowym to dobra baza dla Qatar Airways czy też Emirates, aby eksponować swoją ofertę lotów do atrakcyjnych destynacji turystycznych, ale też ważnych biznesowych” – powiedział Michał Gradzik, partner zarządzający Sponsoring Insight.

Sama Legia nie ukrywała, że coś jest na rzeczy. Andrzej Stepanów, dyrektor do spraw relacji biznesowych „Legionistów” powiedział: „Jako Legia prowadzimy już takie rozmowy i jestem pewien, że nawiążemy współpracę z silną linią lotniczą, ale o szczegółach i terminach nie mogę jeszcze mówić”.

Przed kilkoma dniami prezes i właściciel Legii, Dariusz Mioduski był w ambasadzie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, o czym wiemy z profilu ambasady na Twitterze. Niewykluczone, że wizyta w tej instytucji była powiązana z prowadzonymi negocjacjami

W 2014 roku „Forbes” informował już, że „Qatar Airways” były zainteresowane, aby zostać sponsorem tytularnym mistrzów Polski. Wszystko zaczęło się od uruchomienia połączenia bezpośredniego Doha-Warszawa.

Like it? Share with your friends!

-1