Serie A. Inter Mediolan zainteresowany nie tylko Bereszyńskim, ale także Dawidem Kownackim!


1


Dawid Kownacki początki w Sampdorii miał doskonałe, lecz później Polak trafił na ławkę rezerwowych. Teraz znowu reprezentant Polski choć nie grywa regularnie jest jednym z najlepszych napastników swojej drużyny. Biorąc pod uwagę minuty rozegrane przez Kownackiego, a liczbę jego goli stawia go to wśród najlepszych napastników w Italii. Stąd zainteresowanie jego osobą największych klubów we Włoszech!

Jak informuje „Corriere dello Sport” Dawidem Kownacki mocno interesuje się Inter Mediolan. Według jednej z największych Włoskich gazet szefowie Interu mieli odbyć dzisiaj przed meczem Sampdorii pierwsze rozmowy w sprawie pozyskania 21-latka. „CdS” pisze również, że „Kownaś” jest pod baczną obserwacją skautów z Mediolanu.

Już w zimowym okienku transferowym wiele klubów pytało „Sampę” o wypożyczenie młodego polskiego napastnika. Klub z Genoi nie chciał jednak wypożyczać swojego zawodnika, gdyż chce trzymać pieczę nad rozwojem kadrowicza Adama Nawałki. Przypomnijmy, że w tym sezonie Kownacki wystąpił w 17 meczach Sampdorii, gdzie sześć razy wpisywał się na listę strzelców i trzykrotnie asystował.

Like it? Share with your friends!

1