Agent Kapustki nie wyklucza odejścia zawodnika z Leicester | PolskaPiłka24.Net

Agent Kapustki nie wyklucza odejścia zawodnika z Leicester

Już tylko miesiąc pozostał do otwarcia okna transferowego w Europie. Kluby z całego kontynentu ostrzą kły na co ciekawsze kąski. Niektórzy z pewnością będą próbować pozyskać zawodników, których sytuacja w obecnych klubach jest niezbyt kolorowa. Jednym z takich piłkarzy jest Bartek Kapustka, któremu nie wiedzie się za dobrze po przejściu do angielskiego Leicester.

Od dłuższego czasu w brytyjskich i polskich mediach pojawiają się dywagacje na temat przyszłości młodego zawodnika. Były piłkarz Cracovii, który oczarował piłkarską Europę podczas Euro we Francji, teraz powoli spada w hierarchii m.in. w reprezentacji Polski. Od Bartka co prawda nikt nie oczekiwał podbicia ligi angielskiej w pół roku, wszyscy, chyba łącznie (albo głównie) z zawodnikiem mieli nadzieję, że „Kapi” po kilku miesiącach wedrze się przynajmniej do kadry meczowej Leicester. Tak się jednak nie stało, trzeba więc korzystać z kół ratunkowych.

Jednym z takich kół, może okazać się półroczne wypożyczenie do innego klubu. Taką ewentualność, niejednoznacznie skomentował menedżer zawodnika – Bartłomiej Bolek:

„O ewentualnym wypożyczeniu Bartka teraz rozmawiać nie zamierzam. Dlaczego? Bo nie mamy w zwyczaju komentować spraw, które się jeszcze nie wydarzyły. Do rozpoczęcia okienka transferowego zostało jeszcze trochę czasu. Dlatego poczekajmy do zimy. Wtedy zobaczymy co się wydarzy”.

Komentarze
Share this post

Bartosz Rzemiński

Redaktor naczelny portalu Polska Piłka 24 NET.