Albo Rybus, albo trener! Kibice zadecydowali | PolskaPiłka24.Net

Albo Rybus, albo trener! Kibice zadecydowali

Trzeba przyznać, że ostatni sezon dla Polaka nie jest zbyt dobry. Regularne oglądanie meczów z ławki, kontuzje, utrata miejsca w reprezentacji Polski. To wszystko składa się na chęć odejścia Rybusa do innego klubu. Wszystko jednak zawsze zależy od zarządu. Były piłkarz Tereka Grozny wspomniał, że zostanie w klubie, ale tylko jeżeli zostanie zwolniony szkoleniowiec. Fani klubu z Lyonu poparli „Rybkę” i również chcą dymisji trenera.

Maciej Rybus miał ostatnimi czasy oferty z Rosji. Reprezentantem Polski interesowało się bardzo CSKA Moskwa. Na ten moment jednak nie znamy przyszłości byłego gracza Legii Warszawa. W jednych z ostatnich wywiadów dla francuskiej telewizji Polak przyznał, że zostanie tylko w jednym przypadku – jeżeli nastąpi w klubie zmiana trenera.

Na to na razie się nie zanosi i prawdopodobnie Olympique Lyon rozpocznie przyszłe rozgrywki z tym samym szkoleniowcem. W takiej sytuacji prawdopodobnie Rybus odejdzie z francuskiego klubu. Kibice jednak stoją murem za Polakiem. W ankiecie, która została opublikowana w francuskich mediach, przeważały opinie, aby Rybus pozostał, a trener odszedł.

Komentarze


Share this post

Grzegorz Gawin

Młody i zafascynowany futbolem. Miłośnik ligi angielskiej i Manchesteru United. Najlepszy - jak Paweł Zarzeczny :D