Angielskie marzenie „Grosika” | PolskaPiłka24.Net

Angielskie marzenie „Grosika”

Mijający rok był bardzo udany dla Kamila Grosickiego. Sukcesy w reprezentacji Polski, pozycja „jokera” w francuskim Rennes i popularność wśród polskich kibiców sprawia, że zawodnik może patrzeć z uśmiechem w przeszłość.

Jedyną rzeczą, której nie udało się zrealizować polskiemu piłkarzowi jest transfer na Wyspy, do angielskiej Premier League. Wszyscy wiemy o wyjeździe ze zgrupowania reprezentacji, negocjacjach w ostatnich chwilach okienka transferowego, okładce Przeglądu Sportowego ogłaszającej transfer Grosickiego i ostatecznym niepowodzeniu negocjacji Rennes z Burlney w sprawie odejścia do angielskiej drużyny.

Pomocnik nie rozpamiętuje przeszłości, ale z optymizmem patrzy w najbliższą przyszłość, czego dowodem jest wpis popularnego „Grosika” na twitterze. W mediach mówi się o zainteresowaniu ze strony West Hamu czy Evertonu. Miejmy nadzieję, że były zawodnik Jagiellonii Białystok spełni swoje marzenie, doczeka się transferu i będzie rozwijał swoje umiejętności z korzyścią dla niego i reprezentacji narodowej.

Komentarze


Share this post

Andrzej Winkowski

Piszę o piłce, bo lubię. Na twitterze ćwierkam pod szyldem @A_Winko