„Bawarczycy” będą żądać pieniędzy Lewandowskiego? | PolskaPiłka24.Net

„Bawarczycy” będą żądać pieniędzy Lewandowskiego?

Jak podaje „Bild” Robert Lewandowski zapłaci władzom Bayernu za swoje nieprzychylne słowa rzucone w ich kierunku. Bayern lubi karać za takie przewinienia – przykładem jest Lahm, który stracił 50 tysięcy euro przez fantazje niemieckiego klubu.  Sytuacja z niemieckim defensorem miała miejsce 9 lat temu.

Lewandowski zarzucił Bayernowi między innymi brak kreatywności czy fatalną politykę transferową. Teraz Bayern chce wyciągnąć z tego konsekwencje.

Nie ma co się dziwić, bowiem „Bawarczycy” zostali głównie zapamiętani z wypożyczenia Jamesa Rodrigueza. Do tego dochodzi sprowadzenie Comana, Tolisso i Niklasa Sule, podczas gdy ich rywale z grupy dokonywali wręcz nieprawdopodobnych transakcji – sprowadzili Neymara i Mbappe, czyli wielkie gwiazdy.

Bild podaje również, że jeżeli popularny snajper nie wygra z Bayernem Champions League, to opuści Alianz Arenę. Zwycięstwo w tych rozgrywkach jest mało prawdopodobne, zatem zmiana barw jest całkiem prawdopodobna.

Warto dodać, że sytuacja w szatni Bayernu jest bardzo napięta, a porażka z Hoffenhaim na pewno nie wpłynęła dobrze na podopiecznych Ancelottiego, a ten według  „Baslary”  podpisał już kontrakt z azjatyckim pracodawcą. Daily Mirror precyzuje, że Guangzhou Evergrande miałoby być następnym przystankiem na drodze kariery Włocha. Ponoć już  1 stycznia miałby zacząć pracę w nowym otoczeniu.

Komentarze


Share this post

Ziemowit Dziopa

Wielki fan Wisły Kraków, sympatyk The Reds. Kibic kochający oglądać Premier League i obserwator polskiej Ekstraklasy. Adorator czarnego sportu oraz entuzjasta skoków narciarskich.