Bednarek nie na sprzedaż? Lech odrzuca rekordowa ofertę! | PolskaPiłka24.Net

Bednarek nie na sprzedaż? Lech odrzuca rekordowa ofertę!

Southampton złożył pierwszą konkretną propozycję za Jana Bednarka, na stole pojawiło się 5 mln euro, co ciekawe Kolejorz tę ofertę odrzucił! Przy Bułgarskiej zatem nic jeszcze nie jest przesądzone.

O zainteresowaniu Bednarkiem ze strony Southampton mówiło się już od jakiegoś czasu. Kilka dni temu „Przegląd Sportowy” poinformował że „Święci” są gotowi wyłożyć za niego nawet 6 mln euro, ostatecznie jednak oferta która padła była odrobinę niższa i nie przekonała władz Lecha. O sytuacji za pomocą Twittera poinformował dziennikarz Krzysztof Stanowski.

To że Kolejorz odrzucił ofertę nie oznacza jednak, że Bednarek zostanie na dłużej w Poznaniu. Młody Lechita ma za sobą znakomity sezon i ogromny potencjał chętnych na jego pozyskanie zatem nie brakuje. Według najświeższych informacji do walki o 21-letniego stopera ma się wkrótce włączyć AS Monaco. Władze „Kolejorza” nie zamierzają jednak podejmować pochopnych decyzji i spieszyć się z jego sprzedażą. Bednarek przebywa obecnie na Mistrzostwach Europy U-21 i jeżeli dobrze się na nich zaprezentuje, może podbić swoją wartość, wtedy propozycje będą zapewne jeszcze ciekawsze.

Przypomnijmy że do tej pory najdrożej sprzedanym piłkarzem z polskiej ligi jest Adrian Mierzejewski, który w 2011 roku odszedł z Polonii Warszawa do Trabzonsporu za 5,25 mln euro. Bednarek ma zatem realne szanse na to, by ten rekord przebić.

Komentarze


Share this post