Boruc mile widziany w Legii | PolskaPiłka24.Net

Boruc mile widziany w Legii

Współwłaściciel Legii Warszawa, Bogusław Leśnodorski wywiadzie z portalem „futbolfejs.pl” wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu do stołecznej drużyny bramkarza reprezentacji Polski.

– Czy temat jego powrotu wciąż jest aktualny? Taki temat zawsze się może pojawić. Na razie w drużynie jest Arek Malarz, Radek Cierzniak i Radek Majecki. Czy przyjdzie Artur? Nie podejrzewam, żeby stało się to w najbliższych tygodniach, ale być może nadejdzie taki moment. Fajnie by było, gdyby on tutaj skończył karierę. Zawsze tak uważałem i nadal będę uważał. Ale na razie nie bardzo mamy argumenty, żeby się licytować z klubami Premier League. Jeśli w Bournemouth zaoferują mu nowy kontrakt, to pewnie będzie poza naszym zasięgiem. Czy trzymamy rękę na pulsie? Tu nie ma co trzymać, bo jeśli Artur będzie miał taki pomysł, to sam do nas zadzwoni. I jeśli będzie chciał wrócić, to wszyscy w klubie byliby zadowoleni – mówił w obszernym wywiadzie Leśnodorski.

Aktualnie Boruc występuje w Premier League w drużynie Bornemouth i jest pierwszym bramkarzem swojej drużyny. W obecnym sezonie zanotował 18 spotkań w lidze angielskiej, 5 razy zachował czyste konto i dwukrotnie otrzymał żółty kartonik. Reprezentantowi Polski w czerwcu tego roku kończy się umowa z aktualnym pracodawcą. Na razie nie wiadomo czy Bournemouth zdecyduje się przedłużyć umowę ze swoim podstawowym golkiperem.

Komentarze
Share this post