Cezary Kucharski: „Dziś jest pięknie. Pytanie, co będzie potem.” | PolskaPiłka24.Net

Cezary Kucharski: „Dziś jest pięknie. Pytanie, co będzie potem.”

„WP Sportowe Fakty” udostępniły rozmowę z Cezarym Kucharskim. Stwierdził w niej, że dopóki Robert Lewandowski nie zakończy kariery, mamy powody do radości, gdy nastanie ten moment, o radość będzie bardzo ciężko.

Najnowszy Ranking FIFA znowu uplasował nas na najwyższej pozycji w historii. Pierwszy raz od istnienie naszej reprezentacji zostaliśmy piątą najlepszą drużyną na świecie. Do tej znakomitej informacji z dużą dozą spokoju podchodzi były reprezentant kraju Cezary Kucharski.

„Wiadomo, należy się cieszyć, ale nie przywiązuję do tego większej uwag. 76. miejsce, na którym kiedyś byliśmy, też nie było adekwatne do naszej siły. Teraz też myślę, że jest więcej reprezentacji silniejszych od nas” – stwierdził agent.

Według wielu Robert Lewandowski jest nie do zastąpienia. Nie dziwi takie stwierdzenie. Jest bardzo bramkostrzelny, kilkukrotnie uratował naszą drużynę, a do tego jest jej kapitanem.

„Mamy wyjątkowego piłkarza klasy światowej, który rozstrzyga losy ważnych spotkań. Dawno nie mieliśmy takiej sytuacji. Jak Szwecja miała Ibrahimovicia, to też była mocna. (…). Faktycznie, będziemy mieli problem gdy skończy karierę. Cała kadra jest teraz w największym wieku do osiągania sukcesu. Kolejne lata mogą być bardzo rozczarowujące” – dokończył.

 

Komentarze


Share this post

Kamil Walczak

Widz piłki krajowej jak i zagranicznej.