Ciekawe wyznanie Pazdana na temat diety i alkoholu | PolskaPiłka24.Net

Ciekawe wyznanie Pazdana na temat diety i alkoholu

Reprezentant Polski i obrońca Legii Warszawa – Michał Pazdan, który od kilku miesięcy jest na ustach całej piłkarskiej Polski, w rozmowie z tygodnikiem „Piłka Nożna” opowiedział o swojej diecie, swoich nawykach żywieniowych i o tym jak nie dać się zwariować.

„Nie wiedziałem, czy na mojej formie odbije się 120 kilometrów drogi na trening każdego dnia. Byłem przyzwyczajony do podróży, więc nie sprawiało mi to problemu. Na trasie często był jeszcze postój na hot doga albo na jakiś fast food. Dopiero po kilku latach, kiedy nabrałem doświadczenia, zauważyłem, że nie da się tak funkcjonować. Przynajmniej ja nie mam takiego zdrowia (…) Czasami mam ochotę i zjem coś na mieście albo w domu wypiję piwko czy winko. To normalne. Nie stanę się jakimś mega profesjonalistą, który nie weźmie alkoholu do ust. Nie o to chodzi. Trzeba zachować umiar bo kiedy non stop funkcjonujesz tak samo i jesteś zafiksowany, nie odetniesz się. A najważniejsze żeby odpoczęła głowa”.

Mimo specyficznego podejścia do prowadzenia swojej kariery, Pazdan wciąż utrzymuję wysoką formę, będąc jednym z najjaśniejszych punktów Legii oraz reprezentacji.

Komentarze


Share this post

Bartosz Rzemiński

Redaktor naczelny portalu Polska Piłka 24 NET.