Czesław Michniewicz w Premier League? Polski „The Special One” chce pracować w Anglii | PolskaPiłka24.Net

Czesław Michniewicz w Premier League? Polski „The Special One” chce pracować w Anglii

Jedenastka mistrzów Anglii prowadzona przez włoskiego szkoleniowca Antonio Conte, stanie dziś naprzeciw drużynie polskiego Jose Mourinho – Czesława Michniewicza, który po utracie pracy w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, zdecydował się na przenosiny na Wyspy. Totalna abstrakcja, coś kompletnie nierealnego. Jednak nie dla trenera Michniewicza, który postanowił rozpocząć swoją wielką angielską przygodę, składając CV do Sunderlandu, który chciałby wprowadzić do Premier League.

Ostatnia drużyna tabeli minionego sezonu angielskiej Premier League, w 38 meczach zdobyła zaledwie 24 punty. Nic dziwnego, że David Moyes stracił pracę. Od momentu zwolnienia byłego szkoleniowca m.in. Manchesteru United, stanowisko trenera pierwszej drużyny klubu ze Stadium of Light pozostaje nieobsadzone, ten stan rzeczy chce zmienić Czesław Michniewicz.

Takie rewelacje podał portal „Sunderlancecho.com”, który przedstawiając bliżej sylwetkę 47-latka, wymienia jego sukcesy zdobyte z prowadzonymi dotychczas klubami oraz opisuje go w następujący sposób: Patrząc na jego wyniki, bardziej wygląda na rzemieślnika z Europy Wschodniej, niż bossa Manchesteru United. Plusem jest to, że jest bez pracy”.

 

Komentarze


Share this post

Bartosz Rzemiński

Redaktor naczelny portalu Polska Piłka 24 NET.