Czołowy francuski klub znowu chce Arkadiusza Milika! | PolskaPiłka24.Net

Czołowy francuski klub znowu chce Arkadiusza Milika!

Potwierdzają się doniesienia dziennikarzy znad Sekwany. Olympique Marsylia kolejny raz interesuje się Arkadiuszem Milikiem.

Jak informuje „INFOSPORT+” powraca temat zainteresowania OM napastnikiem reprezentacji Polski. Nie wiadomo jak na taką potencjalną ofertę zareagowali działacze Napoli. Nie wydaje się, że chcieliby oni sprzedać zawodnika za którego rok temu wydali 32 mln euro. Nie wiemy również jaką propozycję przedstawili za Polaka włodarze marsylskiego klubu.

Przypomnijmy, że Milik stracił drugą część zeszłego sezonu z powodu kontuzji zerwania wiązadeł krzyżowych w kolanie. Mimo szybkiego, jak na taki uraz powrotu do treningów i gotowości na końcowe mecze poprzednich rozgrywek, trener neapolitańczyków Maurizio Sarri wpuszczał kadrowicza Adama Nawałki na końcowe minuty meczów. Z obecnych wiadomości wyniki, że Napoli pokłada w wychowanku Rozwoju Katowice duże nadzieje na nadchodzący sezon.

 

 

Komentarze


Share this post

Eryk Gawlik

Wierny kibic futbolu, starający się być na bieżący z wszystkimi newsami. Stały obserwator lig zagranicznych i rodzimej Ekstraklasy. Udzielający się również w życiu politycznym. Stara się być obiektywny w swoich sądach.