Dariusz Mioduski stanowczo ucina spekulacje. Barazite nie dla Legii! | PolskaPiłka24.Net

Dariusz Mioduski stanowczo ucina spekulacje. Barazite nie dla Legii!

Właściciel warszawskiego klubu zabrał stanowiska w sprawie potencjalnego transferu Nacera Barazite do Legii Warszawa. Z przekazanego komunikatu wynika, że tematu tego piłkarza nigdy nie było.

Kilka dni temu holenderskie media informowały o rzekomych przenosinach zawodnika Utrechtu do mistrzów Polski. Tamtejszy dziennikarz Justus Dingemanse poinformował nawet, że Warszawianie rozpoczęli już rozmowy w sprawie transferu. Takie informacje za pośrednictwem Twittera zdementował Dariusz Mioduski.

27-latek w barwach klubu grającego na Stadion Galgenwaard od 2014 roku rozegrał w sumie 92 mecze, w których 20 razy wpisywał się na listę strzelów, tyle samo asystując przy bramkach kolegów. Obecnie jest on wolnym zawodnikiem po tym, jak rozwiązał swoją umowę z klubem z Eredivisie. Warto dodać, że piłkarz ten ma w swoim CV takie zespoły jak Arsenal Londyn, w którym zagrał trzy mecze w Pucharze Ligi oraz AS Monaco dla którego zanotował 11 spotkań jeszcze w Ligue 2.

Komentarze


Share this post

Eryk Gawlik

Wierny kibic futbolu, starający się być na bieżący z wszystkimi newsami. Stały obserwator lig zagranicznych i rodzimej Ekstraklasy. Udzielający się również w życiu politycznym. Stara się być obiektywny w swoich sądach.