Debiut po 214 dniach. Co pomogło Chukwu? | PolskaPiłka24.Net

Debiut po 214 dniach. Co pomogło Chukwu?

Daniel Chima Chukwu zadebiutował w spotkaniu z Wisłą Puławy w pierwszym składzie Legii Warszawa. Jak podaje „WP Sportowe Fakty” piłkarzowi pomogła szczera rozmowa z trenerem Jackiem Magierą.

Napastnik Legii świetnie pokazał się w pucharowym meczu mimo nie wykorzystanych okazji. Udało mu się kilka razy efektownie rozegrać piłkę i zdobyć dwie asysty. Jego podania wykorzystali Krzysztof Mączyński oraz Dominik Nagy.

Jacek Magiera mocno wierzy w swojego zawodnika. Liczy na to, że trafienia przyjdą z czasem, bo widzi w nim wiele chęci do gry oraz duży potencjał.

„Piłka go szuka, liczę na niego, wierzę, że w końcu się obudzi, udowodni, że przyszedł do Legii dobrze grać” – mówił szkoleniowiec zdradzając przy okazji o krótkiej i szczerej rozmowie z Nigeryjczykiem.
„Dwa tygodnie temu odbyłem z nim szczerą rozmowę na temat jego przyszłości, widać, że poskutkowała.” – przyznał na łamach „Przeglądu Sportowego”.

Legia ma poważny problem ze strzelaniem goli. W czterech meczach LOTTO Ekstraklasy drużyna z Warszawy ma zaledwie cztery trafienia. Dojście Chukwu do pełnej sprawności na pewno napawa serca kibiców optymizmem.

 

Komentarze


Share this post

Kamil Walczak

Widz piłki krajowej jak i zagranicznej.