Grosicki może zostać w Premier League! Jest chętny na Polaka! | PolskaPiłka24.Net

Grosicki może zostać w Premier League! Jest chętny na Polaka!

Kamil Grosicki podpisując kontrakt z Hull City zawarł w nim klauzulę, która pozwoli mu opuścić klub w przypadku, gdy ten spadnie do Championship. Hull już nie zdoła się utrzymać w lidze, więc decyzja należy do polskiego pomocnika. Zainteresowanie „Turbo” wykazuje Newcastle United, które zapewniło sobie awans do Premier League.

Wychowanek Pogoni Szczecin w tym sezonie rozegrał 14 spotkań w lidze, w których zaliczył 5 asyst i był wiodącą postacią swojego zespołu. Eksperci Sky Sports wskazali sześciu kandydatów do tytułu najlepszego piłkarza kwietnia w Premier League. Wśród nich był Kamil Grosicki, który zwyciężył w głosowaniu kibiców zostawiając Edena Hazarda (Chelsea Londyn), Roberto Firmino (Liverpool), Christiana Benteke (Crystal Palace), Christiana Eriksena (Tottenham) i Dele Alliego (Tottenham) daleko w tyle.

Ostatnio „The Daily Mail” wytypowało najlepszą jedenastkę składającą się z tegorocznych spadkowiczów Premier League. Wśród nich znalazł się Polak, co tylko powiększa jego szansę na transfer do ekipy „Srok”. Podobno trener Benitez jest mocno zmotywowany do sprowadzenia skrzydłowego. Gra pod wodzą takiego trenera mogłaby dać Polakowi wiele dobrego. Pod okiem takiego specjalisty na pewno Kamil polepszyłby swoje umiejętności, dzięki czemu mógłby być bardziej przydatny dla reprezentacji podczas przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Rosji.

Komentarze


Share this post

Andrzej Winkowski

Piszę o piłce, bo lubię. Na twitterze ćwierkam pod szyldem @A_Winko