Kiedyś miał być wielką gwiazdą Legii, teraz znów zagra w Ekstraklasie | PolskaPiłka24.Net

Kiedyś miał być wielką gwiazdą Legii, teraz znów zagra w Ekstraklasie

Jak poinformował na Twitterze użytkownik janekx89 znany z tego, że jego informacje transferowe o klubach z Ekstraklasy często potwierdzają się Henrik Ojamaa zasili szeregi Sandecji Nowy Sącz.

Szczegóły transferu byłego „Legionisty” nie są do końca znane, ale najprawdopodobniej będzie to roczne wypożyczenie, gdyż piłkarz ma jeszcze ważny kontrakt z holenderskim klubem Go Ahead Eagles Deventer, który obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku. Włodarze drużyny z Nowego Sącza chętnie sięgają po zawodników ogranych już wcześniej na boiskach naszej ligi. Do tej pory udało im się pozyskać Mateusza Cetnarskiego i Tomasza Brzyskiego. Ten drugi miał już okazję grywać wcześniej z Estończykiem w barwach obecnych mistrzów Polski Legii Warszawa.

Pomocnik ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Dundee FC. 26-latek w szkockim klubie zagrał 14 razy, trzykrotnie asystując przy golach kolegów. Jak widzimy we wcześniejszym tweecie, zainteresowanie usługami zawodnika wyraża również Miedź Legnica.

Komentarze


Share this post

Eryk Gawlik

Wierny kibic futbolu, starający się być na bieżący z wszystkimi newsami. Stały obserwator lig zagranicznych i rodzimej Ekstraklasy. Udzielający się również w życiu politycznym. Stara się być obiektywny w swoich sądach.