Kolejne duże osłabienie Legii Warszawa? | PolskaPiłka24.Net

Kolejne duże osłabienie Legii Warszawa?

Nemanja Nikolić odszedł do Chicago Fire, Bartosz Bereszyński dopina ostatnie szczegóły przed transferem do Sampdorii, wciąż nie wiadomo co z Prijoviciem, który ma oferty z Chin, a teraz do grona zawodników, którzy mogą opuścić Legię dołączył Michał Pazdan.

O sytuacji obrońcy reprezentacji Polski w rozmowie z „Weszło” opowiedział jego menedżer, Marcin Lewicki.

Warto przypomnieć, że bohater naszej reprezentacji na Euro 2016 we Francji mógł odejść już w poprzednim okienku transferowym, kiedy był kuszony między innymi przez hiszpański Betis. Wówczas jednak zdecydował się został w ekipie mistrza Polski i pomóc w meczach Ligi Mistrzów. Teraz jednak wygląda na to, że jeden z najlepszych stoperów Ekstraklasy opuści Łazienkowską.

Michał nie jest tani, bo nie był tani już dla Legii. Tacy Włosi z Pescary, Hiszpanie z Deportivo Alaves czy inni przedstawiciele – nazwijmy to – ‚mało poważnych klubów’, myślą na zasadzie „damy Legii milion euro czy półtora i ta będzie się cieszyć. Ludzie, Legia prawie milion to przecież za niego zapłaciła Jagiellonii” – tak na temat ewentualnej kwoty transferu wypowiedział się menedżer Pazdana.

Z rozmowy wynika także, że na razie pod uwagę nie jest brany wyjazd do Emiratów. Pod uwagę na ten moment brane są: Turcja i Rosja.

Marcin Lewicki mówi, że jego klient odejdzie w tym lub w następnym okienku, przed 30. urodzinami. Zdradził także, że każdy byłby zadowolony z kwoty rzędu 3-4 mln euro.

Komentarze
Share this post