Krychowiak nie skorzystał z kolejnej oferty wielkiego klubu. Tym razem odrzucił ją… jego brat | PolskaPiłka24.Net

Krychowiak nie skorzystał z kolejnej oferty wielkiego klubu. Tym razem odrzucił ją… jego brat

Kolejny klub chce Grzegorza Krychowiaka, tym razem jest to 3. klub z minionego sezonu w rosyjskiej ekstraklasie.

Krzysztof Krychowiak, czyli jego własny brat odpowiedzialny za jego interesy odrzucił ofertę współpracy z inną agencją. O tej sytuacji poinformował Piotr Koźmiński, dziennikarz Super Expresu.

Zenit Sankt Petersburg jest bliski wywalczenia Ligi Europy. Ostatnią przeszkodą do pokonania w tej drodze do tych prestiżowych rozgrywek jest Utrecht, zespół, który w dwumeczu okazał się lepszy od Lecha Poznań ze względu na większą ilość bramek na wyjeździe.

Krychowiak nie dawno zadeklarował, że interesuje go liga włoska i hiszpańska. W mediach można doszukać się przeróżnych spekulacji transferowych na temat popularnego „Krychy”. Między innymi tymi zespołami są Inter Mediolan, Fiorentina, Valencia oraz tureckie Galatarasay.

Ligue 1 już trwa. Za nami pierwsza kolejka, a Grześka nawet nie ujrzeliśmy na ławce rezerwowych. Sytuacja jest co raz gorsza, a wręcz beznadziejna. Bez Grzegorza piłkarze z Paryża ograli beniaminka, drużynę Amiens (2:0). Unai Emery dał Krychowiakowi jasno do zrozumienia, że nie ma tu dla niego miejsca.

Komentarze


Share this post

Jakub Szandała

Prawdziwy fan skoków narciarskich, żużla, a przede wszystkim sympatyk piłki nożnej, w szczególności najlepszej ligi świata, czyli Lotto Ekstraklasy.