Legia oferuje Ofoe gigantyczne zarobki. Takiej pensji w polskiej piłce jeszcze nie było! | PolskaPiłka24.Net

Legia oferuje Ofoe gigantyczne zarobki. Takiej pensji w polskiej piłce jeszcze nie było!

Coraz więcej mówi się o nadchodzącej rewolucji kadrowej w Legii Warszawa. Właściciel i prezes stołecznego zespołu – Dariusz Mioduski, jest gotowy sprzedać kilku kluczowych podopiecznych Jacka Magiery. 53-latek nie dopuszcza jednak do siebie myśli o tym, że stołeczną ekipę mógłby opuścić jej największy gwiazdor – Vadis-Odjidja Ofoe. 

Do informacji o tym jaką ofertę dla belgijskiego pomocnika szykuje się w gabinetach Legii, dotarł informator „Super Expressu”, który na łamach gazety mówi, że Jego zatrzymanie to dla nowego właściciela sprawa prestiżowa. Gdyby udało się przekonać go do pozostania, byłby to duży sukces marketingowy. A wiadomo, że Mioduskiemu najbardziej zależy na dobrym PR. Dlatego nie będzie skąpił pieniędzy na Vadisa.

Obecnie 28-letni środkowy pomocnik, zarabia w Legii 600 tysięcy euro rocznie, to zdecydowanie największe zarobki w naszej Ekstraklasie. Zarobki, które już niebawem mogą się niemal podwoić, ponieważ Dariusz Mioduski zamierza zaoferować Vadisowi roczną gażę, w wysokości okrągłego miliona euro.

Jeżeli natomiast chodzi o zawodników i członków sztabu, którzy mają opuścić zespół, wiadomo już, że „Wojskowi” nie zdecydują się na wykupienie wypożyczonych – Tomasa Necida i Walerija Kazaiszwiliego. Dodatkowo szeregi Legii mogą opuścić Guilherme, Michał Kucharczyk oraz Adam Hlousek, na których nie brakuje chętnych z lig zachodnich. Warszawski pokład opuści też dotychczasowy dyrektor sportowy – Michał Żewłakow.

Komentarze


Share this post

Bartosz Rzemiński

Redaktor naczelny portalu Polska Piłka 24 NET.