Legia sypie się dalej. Pazdan trafi do Hiszpanii, a Magiera zostanie z jednym obrońcą? | PolskaPiłka24.Net

Legia sypie się dalej. Pazdan trafi do Hiszpanii, a Magiera zostanie z jednym obrońcą?

Betis Sevilla w najbliższym czasie ma sprzedać swojego argentyńskiego środkowego obrońcę Germana Pezzellę do Interu Mediolan. Klub ze stolicy Andaluzji już rozgląda się za następcą Pazzelli, a na ich celowniku znalazł się stoper Legii Warszawa i reprezentacji Polski Michał Pazdan.

Według serwisu elgoldigital.com Betis cały czas nie rezygnuje z pozyskania Polaka. Już wcześniej informowano, że ten klub interesuję się kadrowiczem Adama Nawałki. Teraz te informacje zdają się potwierdzać. Jeżeli „Verdiblancos” sprzedadzą Argentyńczyka to będą w stanie zaoferować mistrzom Polski 2 mln euro, to mniejsza o 0,5 mln kwota niż ta wpisana w klauzulę, ale działacze „Legionistów” podobno są w stanie ją zaakceptować.

Nie od dziś wiadomo, że Pazdan chciałby spróbować swoich sił zagranicą. Według „Przeglądu Sportowego” właściciel „Wojskowych” Dariusz Mioduski dał defensorowi zielone światło na transfer. Wcześniej zainteresowanie usługami zawodnika wyrażały takie kluby jak: Genoa, 1.FC Koeln czy Galatasaray Stambuł.

Komentarze


Share this post

Eryk Gawlik

Wierny kibic futbolu, starający się być na bieżący z wszystkimi newsami. Stały obserwator lig zagranicznych i rodzimej Ekstraklasy. Udzielający się również w życiu politycznym. Stara się być obiektywny w swoich sądach.