Legia w trudnej sytuacji. Pieniędzy zaczyna brakować na wszystko | PolskaPiłka24.Net

Legia w trudnej sytuacji. Pieniędzy zaczyna brakować na wszystko

Walczyli o Ligę Mistrzów. Najpierw kompromitacja z Kazachami, a konkretniej mistrzem tamtejszej ligi – FK Astaną. Potem gdy wszyscy już pogodzili się z faktem, że w tym roku nie ma Ligi Mistrzów, a jedynie może być Liga Europy, „Wojskowi” odpadli nawet z niej. Pokonał ich Sheriff Tyraspol. Piłkarze Legii Warszawa zostali ukarani za kompromitację na tle całej Europy. Właściciel i prezes klubu Dariusz Mioduski zawiesił im meczowe premie i zastanawia się nad kolejnymi krokami.

Jak donosi „Fakt”, zawodnicy Legii zostali ukarani nie przyznaniem premii za występy w drużynie. Włodarze podjęli jednak decyzję o ich zamrożeniu. Od teraz Legioniści otrzymają wspomniane pieniądze dopiero po wygraniu trzech meczów z rzędu, bądź po wywalczeniu tytułu mistrza Polski.

Michał Kołodziejczak na Twitterze informuje nas o kolejnym pomyśle Legii. Władze mistrza Polski szukają każdej sposobności, by zaoszczędzić parę groszy, więc w klubie jest pomysł, aby drużyna nie spędzała już przedmeczowych zgrupowań w ekskluzywnym hotelu Hilton i przeniosła się do tańszego miejsca pobytu, najprawdopodobniej do hotelu Ibis.

Gdyby tego było mało, to ochroniarze mają zakaz przybijania „piątek” z zawodnikami. Zamknięto także treningi przed kibicami, jak i dziennikarzami. Z początku mówiło się, że decyzję tą podjął Jacek Magiera, ale już wiadomo, że za tym wszystkim stoi Dariusz Mioduski.

Sytuacja w Legii jest naprawdę trudna. Napięte relacje na pewno w tym nie pomogą. Drużyna się skompromitowała na europejskiej arenie, ponosząc ogromne straty finansowe. W lidze natomiast, zajmują trzecią pozycję, tracąc jedno oczko do lidera – Lecha Poznań.

Komentarze


Share this post

Jakub Szandała

Prawdziwy fan skoków narciarskich, żużla, a przede wszystkim sympatyk piłki nożnej, w szczególności najlepszej ligi świata, czyli Lotto Ekstraklasy.