Lewandowski ma swoje obrońcę. Roman Kosecki twierdzi, że Robert postąpił słusznie. | PolskaPiłka24.Net

Lewandowski ma swoje obrońcę. Roman Kosecki twierdzi, że Robert postąpił słusznie.

Robert Lewandowski, który ostro skrytykował politykę transferową Bawarii wywołał ogromne oburzenie. Spłynęła na niego fala krytyki. Broni go jednak Roman Kosecki, były reprezentant Polski, który także słynie z ciętego języka.

Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Maradona czy Ronaldinho nie bali się mocnych wypowiedzi w mediach. Tak skomentował całe wydarzenie Kosecki.

Były napastnik nie rozumie dlaczego niemieckie media przyczepili się do Roberta i każdy żyje tam właśnie słowami Roberta. Powiedział co miał do powiedzenia i po sprawie.

Kosecki twierdzi, że Robert jest zawodnikiem światowej klasy, jest gwiazdą swojego zespołu, więc ma prawo wygłaszać publicznie swoje wnioski i spostrzeżenia.

69-krotny reprezentant naszego kraju uważa, że Lewy powinien zmienić klub.

Robert może być zdegustowany ciągłymi, nieudanymi próbami zdobycia Ligi Mistrzów. Stary nie jest, ale młody też nie. Ja z własnego doświadczenia wiem, że czasem przychodzi moment, kiedy trzeba poszukać nowego wyzwania. Myślę, że takie by mu się przydało. Widziałbym go w Hiszpanii. Robert preferuje techniczną i kombinacyjną grę. Moim zdaniem to dla niego idealny kierunek – kończy Kosecki.

Lewandowski zaczął już czwarty sezon w Bawarii. Trafił do niej w 2014 roku z Borussii Dortmund. Na swoim koncie ma za sobą 152 rozegrane mecze. Strzelił w nich 116 bramek.

Komentarze


Share this post

Jakub Szandała

Prawdziwy fan skoków narciarskich, żużla, a przede wszystkim sympatyk piłki nożnej, w szczególności najlepszej ligi świata, czyli Lotto Ekstraklasy.