Mazek rozchwytywany w Ekstraklasie | PolskaPiłka24.Net

Mazek rozchwytywany w Ekstraklasie

Skrzydłowy Ruchu Chorzów jest w kręgu zainteresowań Zagłębia Lubin, Cracovii i Wisły Kraków, ma również propozycję przedłużenia umowy ze swoim aktualnym klubem. Kamil Mazek jest związany kontraktem z „Niebieskimi” tylko do końca sezonu, więc już teraz może prowadzić rozmowy w sprawie umowy z jakimkolwiek pracodawcą.

Zagłębiu zależy na sprowadzeniu młodego i perspektywicznego skrzydłowego, jednak klub nie doszedł z zawodnikiem do konsensusu odnośnie kontraktu. Problem tkwi w pieniądzach i zainteresowaniu ze strony Cracovii. – „Na pewno nie będziemy się licytować z Cracovią, bo nie widzę takiej konieczności. Jeżeli Mazek naprawdę będzie chciał u nas grać, to pewnie się dogadamy” – stwierdził prezes Zagłębia Robert Sadowski.

Na temat przyszłości Mazka wypowiedział się również agent zawodnika, Cezary Kucharski – „Rzeczywiście interesują się nim Zagłębie i Cracovia, ale jest również sygnał z Wisły Kraków i propozycja przedłużenia umowy z Ruchem, choć nie ukrywam, że ta ostatnie jest najmniej atrakcyjna dla piłkarza.

Kamil Mazek zanotował w tym sezonie 17 występów w LOTTO Ekstraklasie. Wychowanek Legii Warszawa jest 22-latkiem i jego transfer może być dobrą inwestycją na przyszłość zarówno pod względem sportowym, jak również finansowym tj. pieniądze dla klubu z tytułu ewentualnego transferu do silniejszej ligi w przyszłości.

fot. licytacja.org

Komentarze
Share this post