Murawski i Zwoliński przeszli zabiegi | PolskaPiłka24.Net

Murawski i Zwoliński przeszli zabiegi

Dwóch zawodników Pogoni Szczecin – Rafał Murawski i Łukasz Zwoliński przeszli zabiegi po niedawno odniesionych kontuzjach.

Kapitan „Portowców” ze względu na uraz mięśniowy nie pojechał z drużyną na ostatni w tym roku ligowy mecz do Niecieczy. W grze Pogoni było widać jego nieobecność na boisku. Murawski zamiast tego udał się do Monachium, gdzie przeszedł zabieg. Na początku były piłkarz m.in. Lecha Poznań ma trenować indywidualnie. Ten sezon w wykonaniu byłego reprezentanta Polski jest gorszy od poprzedniego.W obecnych rozgrywkach 35-letni już pomocnik rozegrał łącznie 22 spotkania, w których zdobył 4 bramki i zanotował 3 asysty.

Nieco dłużej od treningów odpocznie Łukasz Zwoliński, który przeszedł artroskopię stawu skokowego. Treningi będzie mógł wznowić za około 3 tygodnie. Popularny „Zwolak” nie może sobie wywalczyć miejsca w pierwszym składzie „Portowców”. W tym sezonie w pierwszej drużynie rozegrał 23 spotkania i zdobył w nich 3 bramki i zanotował dwie asysty. 23-letni napastnik przegrywa rywalizację z Adamem Frączczakiem.

Pogoń Szczecin kolejny mecz rozegra 13 lutego z Piastem Gliwice.

fot. jagiellonia.pl

Komentarze
Share this post