Nareszcie! Legia znalazła poważne wzmocnienie na obronę, muszą go kupić! | PolskaPiłka24.Net

Nareszcie! Legia znalazła poważne wzmocnienie na obronę, muszą go kupić!

Szykuje się kolejny transfer w zespole mistrza Polski. Legia Warszawa jest zainteresowana zakupem reprezentanta Słowenii Miha Blazicia.

Po tym jak w zespole Legii kontuzja na nawet 3 miesiące wykluczyła Jakuba Czerwińskiego trener Jacek Magiera został z 3 stoperami w zespole. Nie wykluczone jest poza tym odejście z zespołu Michała Pazdana, o którego wciąż pytają się zagraniczne zespoły. Dlatego też Legia szuka potencjalnych zastępców reprezentanta Polski.

Miałby nim być zawodnik NK Domżale. Blazic w obecnym sezonie rozegrał wszystkie 10 meczy w swoim zespole zaliczając w każdym po 90 minut. 24-letnim zawodnikiem oprócz Legii zainteresowana jest również Foggia, Nice czy też FCSB. Obecny klub zawodnika nie podjął jeszcze żadnych rozmów z zainteresowanymi. Wszystko zależy od tego jak klubowi pójdzie w IV rundzie eliminacji Ligi Europejskiej. W pierwszym meczu rozgrywanym na swoim terenie zespół ze Słowenii zremisował z Olympique Marsylia 1:1. Według „L’Equipe” zespół ten jest również zainteresowany pozyskaniem zawodnika. Legia więc ma poważnego rywala.

Defensor, który w reprezentacji swego kraju rozegrał 7 meczy wyceniany jest według serwisu Transfermarkt na 450 tysięcy euro.

Komentarze


Share this post