Nieoczekiwany kierunek transferu Szczęsnego?! | PolskaPiłka24.Net

Nieoczekiwany kierunek transferu Szczęsnego?!

Wojciech Szczęsny zalicza udany sezon w AS Romie, swoją dobrą postawą przyciągnął uwagę działaczy Napoli, którzy otwarcie mówią o swoim zainteresowaniu polskim bramkarzem. Reprezentant Polski stoi przed trudnym wyborem.

Jak podaje „Il Mattino” Wojciech Szczęsny jest głównym kandydatem do zastąpienia Pepe Reiny w Napoli, włoski klub miał już poczynić pierwsze kroki w sprawie pozyskania Polaka, lecz na chwilę obecną nie ma porozumienia między obiema stronami. 27-latek po dwuletnim wypożyczeniu do AS Romy prawdopodobnie wróci do Arsenalu, gdyż rzymianie raczej nie zdecydują się wykupić polskiego bramkarza.

Dziennik „The Telegraph” twierdzi zaś, że Szczęsnemu jest bliżej do gry w Arsnealu. W drużynie Arsene`a Wengera zdecydowanym numerem jeden jest Petr Cech, natomiast jego zmiennikiem jest David Ospina, z czego ten drugi otwarcie mówił, że chce zmienić klub. Sam reprezentant Polski twierdzi, że najchętniej kontynuowałby karierę w Londynie:

-„Czuję, że jestem w najlepszej formie w swojej karierze. Do końca czerwca jestem piłkarzem Romy, a potem czeka mnie powrót do Arsenalu. Zawsze powtarzam, że chętnie wrócę do Londynu”.

Wojciech Szczęsny w obecnym sezonie rozegrał w bramce Romy 36 meczów w Serie A, z czego w 14 zachowywał czyste konto. Jest wyceniany 14 milionów euro.

Komentarze


Share this post