Niestabilna forma Grosickiego. | PolskaPiłka24.Net

Niestabilna forma Grosickiego.

Reprezentant Polski bezpośrednio przed meczami eliminacji, w swoim klubie strzelił bramkę i zaliczył dwie asysty. Wydawało się, że podczas meczów z Danią i Kazachstanem otrzyma swoją dyspozycję. Tak się jednak nie stało, a wczorajszy mecz z Derby County potwierdza, że „Grosik” jest w tym momencie chimerycznym piłkarzem.

W piątek meczu 6 kolejki Championship Hull City przegrało na wyjeździe z Derby County aż 5:0. Cała drużyna „Tygrysów” zagrała bardzo słabe spotkanie, niestety do tego grona dołączył również Grosicki. Cała jego drużyna, jak i Kamil dostali od angielskiej prasy bardzo niskie noty.

„Nie przypominał zawodnika, który dwa tygodnie temu zdemolował Bolton. Zostawił po sobie słabe wrażenie. To kolejny dowód na niestabilność jego formy” – tak występ Grosickiego ocenił „The Hull Daily Mail”. Przy notce o lewym obrońcy Hull  Stephenowi Kingsleyowi zauważono też brak pomocy ze strony kadrowicza Adama Nawałki „Były zawodnik Swansea miał bardzo mało wsparcia od Grosickiego”.

Wspomniany już wcześniej „The Hull Daily Mail” wystawił naszemu skrzydłowemu trójkę w dziesięciostopniowej skali, to najniższa nota w całym zespole gości. Choć inni koledzy naszego rodaka nie byli wcale lepsi to od angielskiego serwisu dostali czwórki. W głosowaniu czytelników tegoż serwisu Polak otrzymał ocenę 2,8, gorszą od niego notę miało tylko trzech jego kolegów.

Sytuacja Hull City jest niepokojąca. Mieli oni walczyć o awans do Premier League, a tymczasem zajmują 10 miejsce w Championship. Po meczu z Derby County rosyjski trener zespołu Grosickiego Leonid Słucki powiedzial „Po pierwsze chciałbym przeprosić naszych kibiców. Nie zasłużyli na taki wynik i na taki występ”.

Komentarze


Share this post

Eryk Gawlik

Wierny kibic futbolu, starający się być na bieżący z wszystkimi newsami. Stały obserwator lig zagranicznych i rodzimej Ekstraklasy. Udzielający się również w życiu politycznym. Stara się być obiektywny w swoich sądach.