Nowy napastnik blisko Wisły Płock | PolskaPiłka24.Net

Nowy napastnik blisko Wisły Płock

Beniaminek Ekstraklasy poszukuje napastnika. Włodarze klubu z Płocka prowadzą rozmowy z Oskarem Zawadą i Mateuszem Piątkowskim.

32-letni Piątkowski jest wolnym zawodnikiem po rozwiązaniu kontraktu z Apoelem Nikozja. Był piłkarz Jagiellonii Białystok i Dolcanu Ząbki mógł trafić do drużyny Wisły Płock tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego, lecz nie udało mu się wtedy zerwać umowę z mistrzem Cypru.

„– Od dłuższego czasu jesteśmy w stałym kontakcie z Mateuszem. Latem do ostatnich godzin okna transferowego czekaliśmy na to, czy uda mu się zerwać umowę. Teraz ma już „kartę na ręku”. Rozmawiamy i w najbliższych dniach zobaczymy, co z tego wyjdzie „– mówił Jacek Kruszewski, prezes płockiego klubu.

20-letni Oskar Zawada jest również przymierzany jako potencjalny nowy napastnik Wisły Płock, młodzieżowy reprezentant Polski występuje w Wolfsburgu II, gdzie w obecnym sezonie rozegrał 10 spotkań.

„- Jeśli chodzi o Oskara, czekamy na określenie jego statusu w Wolfsburgu. Cały czas monitorujemy sytuację. Nasz dyrektor sportowy był nawet na rozmowach z jego ojcem – Skomentował sprawę transferu prezes Wisły Płock.

Komentarze
Share this post