Nowy napastnik blisko Wisły Płock | PolskaPiłka24.Net
Oskar Zawada (VfL Wolfsburg) - Training VfL Wolfsburg an der Volkswagen Arena in Wolfsburg - Freisteller,Deutschland, Fuflball, Mann, M‰nner,30.04.2014

Oskar Zawada VfL Wolfsburg Training VfL Wolfsburg to the Volkswagen Arena in Wolfsburg cut out Germany Football Man Men 30 04 2014

Nowy napastnik blisko Wisły Płock

Beniaminek Ekstraklasy poszukuje napastnika. Włodarze klubu z Płocka prowadzą rozmowy z Oskarem Zawadą i Mateuszem Piątkowskim.

32-letni Piątkowski jest wolnym zawodnikiem po rozwiązaniu kontraktu z Apoelem Nikozja. Był piłkarz Jagiellonii Białystok i Dolcanu Ząbki mógł trafić do drużyny Wisły Płock tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego, lecz nie udało mu się wtedy zerwać umowę z mistrzem Cypru.

„– Od dłuższego czasu jesteśmy w stałym kontakcie z Mateuszem. Latem do ostatnich godzin okna transferowego czekaliśmy na to, czy uda mu się zerwać umowę. Teraz ma już „kartę na ręku”. Rozmawiamy i w najbliższych dniach zobaczymy, co z tego wyjdzie „– mówił Jacek Kruszewski, prezes płockiego klubu.

20-letni Oskar Zawada jest również przymierzany jako potencjalny nowy napastnik Wisły Płock, młodzieżowy reprezentant Polski występuje w Wolfsburgu II, gdzie w obecnym sezonie rozegrał 10 spotkań.

„- Jeśli chodzi o Oskara, czekamy na określenie jego statusu w Wolfsburgu. Cały czas monitorujemy sytuację. Nasz dyrektor sportowy był nawet na rozmowach z jego ojcem – Skomentował sprawę transferu prezes Wisły Płock.

KomentarzeShare this post