Trener West Bromwich wierzy w Krychowiaka! „On pokaże jeszcze o wiele więcej!” | PolskaPiłka24.Net

Trener West Bromwich wierzy w Krychowiaka! „On pokaże jeszcze o wiele więcej!”

Grzegorz Krychowiak pokaże o wiele więcej. Tak Tony Pulis wypowiadał się o grze naszego rodaka! Menadżer West Bromu widzi wielki potencjał w wypożyczonym z PSG Polaku.

WBA przegrało pierwszy mecz w tym sezonie ligi angielskiej. Obecny klub Grzegorza Krychowiaka przegrał z beniaminkiem Brighton aż 3:1. Polak miał duży wpływ przy zdobytej dla West Bromu bramce. Był postacią najbardziej aktywna na boisku. Polak zadebiutował właśnie w meczu z Brighton, spędził on na boisku 90 minut pierwszy raz od 14 grudnia 2016!

– To był pierwszy występ Grzegorza Krychowiaka od dłuższego czasu. On będzie lepszy. Dobrze się spisał, ale tak jak powiedziałem : z czasem będzie jeszcze lepiej- powiedział menadżer West Bromwich Albion.

Tony Pulis w wywiadzie mówił także, że od 2 lat chciał mieć w zespole Grzegorza Krychowiaka.

– To wielki sukces dla klubu i jestem bardzo zadowolony z tego, że będę miał okazję pracować z Krychowiakiem. To wspaniały piłkarz, który wzmocni rywalizację w środku pola. Jak na piłkarza z najwyższej półki przystało, jest on typem zwycięzcy. Jest silny i dobry technicznie. Myślę że nasi kibice będą zadowoleni, oglądając jego grę takie słowa padły z ust Tonego Pulisa po tym jak zostałaoficjalnie potwierdzona decyzja klubu odnośnie wypożyczenia.

Kolejny mecz WBA odbędzie się w najbliższy weekend. W sobotę West Brom podejmie West Ham United. Miejmy nadzieję, że od pierwszej minuty na boisku zamelduje się Grzegorz Krychowiak.

Komentarze


Share this post

Szymon Beda

Urodzony w Sieradzu , wierny kibic piłki nożnej. Ulubiona liga to premier league.