Pazdan coraz bliższy odejścia z Legii! Jest konkretna oferta, Mioduski się zgadza! | PolskaPiłka24.Net

Pazdan coraz bliższy odejścia z Legii! Jest konkretna oferta, Mioduski się zgadza!

Michał Pazdan prawdopodobnie będzie pierwszym zawodnikiem, który podczas letniego okna transferowego opuści Legię Warszawa. Na reprezentacyjnego obrońcę mistrzów Polski pojawiła się pierwsza konkretna oferta, a właściciel stołecznego klubu – Dariusz Mioduski, dał zielone światło na transfer.

Pazdan najbardziej rozchwytywany był przed rokiem, kiedy to po fantastycznym występie na Mistrzostwach Europy zwrócił na siebie uwagę wielu europejskich zespołów. Ówczesny prezes Legii – Bogusław Leśnodorski, namówił jednak zawodnika na pozostanie w kraju, kusząc go dużą podwyżką oraz możliwością gry w wymarzonej Lidze Mistrzów.

Teraz, gdy Pazdan „liznął” już Europy w barwach Legii, pojawia się ostatnia szansa na przejście do solidnego zagranicznego klubu. Od dłuższego czasu w kontekście zainteresowania bohaterem zeszłorocznych Mistrzostw Starego Kontynentu wymieniało się głównie kluby niemieckie, włoskie i tureckie, i to właśnie z Turcji pojawiły się największe konkrety. Ofertę na zakup 29-letniego defensora złożyło bowiem Galatasaray Stambuł. Czwarta drużyna minionego sezonu tureckiej Super Lig zaoferowała za byłego piłkarza m.in. Jagiellonii Białystok aż 2,5 miliona euro. Kwota ta w pełni satysfakcjonuje właściciela Legii, który ma przyjąć propozycję Turków i dać Pazdanowi zielone światło na transfer.

Komentarze


Share this post

Bartosz Rzemiński

Redaktor naczelny portalu Polska Piłka 24 NET.