Znakomity debiut Dawida Kownackiego w Sampdorii! | PolskaPiłka24.Net

Znakomity debiut Dawida Kownackiego w Sampdorii!

Nie dawno pisaliśmy o tym, że Dawid Kownacki ma pecha ze względu zainteresowania ze strony działaczy Sampdorii kolejnym snajperem. Co raz mniej szans miał Polak na regularne występy. W sobotę udało mu się strzelić bramkę w pierwszym oficjalnym meczu drużyny z Genuy. Polski snajper wpisał się na listę strzelców w meczu III rundy Pucharu Włoch z Foggią.

Młody Polak wszedł na plac gry w 69. minucie, zastępując doświadczonego już Quagliarellę. Zmiana miała miejsce przy wyniku 1:0. Gola strzelił 10 minut później podwyższając wynik na 3:0. Takim rezultatem Kownacki z kolegami zeszli do szatni.

Niestety na boisku nie mogliśmy doszukać się Bartosza Bereszyńskiego, jak i Karola Linettego. Obaj mecz obejrzeli z ławki rezerwowych.