Pilna informacja przed meczem Polski z Czarnogórą! Kibice znowu będą mieć problem | PolskaPiłka24.Net

Pilna informacja przed meczem Polski z Czarnogórą! Kibice znowu będą mieć problem

We wtorek około godziny 1 w nocy rozpoczęła się sprzedaż biletów na październikowy mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Spotkanie zostanie rozegrane 8 października a przeciwnikiem Polaków będą Czarnogórcy. Spotkanie to może być pojedynkiem o sam awans lub świętowaniem zdobytej kwalifikacji.

Bilety mogli nabyć posiadacze Karty Kibica. Dla tych osób przeznaczone było 60% miejsc dostępnych na to spotkanie. Mimo późnej pory rozpoczęcia sprzedaży wejściówek serwery strony Kupbilet.pl były mocno obciążone. Fani często zarwali noc, by dostać upragnione bilety. Jedni narzekali na to co się działo, inni byli bardziej wyrozumiali.

„Dziękuję PZPN i portalowi Kupbilet za ponad 2 godziny atrakcji w środku nocy, idę spać”, „Udało się! Mimo tego, że o 2:20 całkowicie mnie wywaliło z Kupbilet, bilety nadal były w koszyku. Przed chwilą w pracy dokończyłem zakupu i jestem szczęśliwy mimo nieprzespanej nocy”  – to tylko wybrane komentarze.

Zapytany o cała sytuację rzecznik prasowy reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski odpowiedział – Ludzi chcących na żywo zobaczyć naszą reprezentację wciąż przybywa. Wydaliśmy ponad 90 tysięcy egzemplarzy Karty Kibica. Stadionów z taką pojemnością jeszcze nie mamy. Trudno uniknąć sytuacji, w której każdy będzie tu zadowolony.

Najdroższe bilety na mecz z Czarnogórą wzdłuż boiska kosztują 200 zł. Miejsca na łukach to koszt 160 zł, natomiast za bramkami – 100 zł. Bilet rodzinny dla opiekuna i dziecka do lat 12 to wydatek w sumie 130 złotych. W chwili obecnej zostały już tylko nieliczne miejsca z gorszą widocznością.

Rzecznik PZPN informuje również by zaglądać na strony partnera sprzedaży, gdyż zapewne pojawią się zwroty biletów, które będą wystawiane znów do sprzedaży. Jednocześnie kibice ostrzegani są przed zakupem biletów od handlarzy, gdzie ceny wynosiły nawet po 700 – 1200 zł. Choć jest to nielegalne takie osoby imają się różnych sposobów sprzedaży wejściówek oferując np. kopertę za 700 zł plus gratis bilet.

Bilety na spotkanie z Armenią 5 października, które zostanie rozegrane na wyjeździe w Erewaniu były dostępne w ilości 600 sztuk i zostały już wyprzedane.

Komentarze


Share this post