Polacy w Championship – Grosicki jedynym pozytywem w Hull, asysta Wszołka | PolskaPiłka24.Net

Polacy w Championship – Grosicki jedynym pozytywem w Hull, asysta Wszołka

Za nami kolejna kolejka Championship. Na drugim szczeblu rozgrywkowym w Anglii swoje mecze rozgrywa wielu polskich piłkarzy,  takich jak Grosicki, Białkowski, Wszołek czy Kuszczak.

 

Klub „Grosika” zmieciony z powierzchni ziemi!

Ekipa Kamila Grosickiego po fatalnym spotkaniu przegrała z Derby Country 5-0. Pocieszającą informacją jest to, iż „Grosik” zagrał najlepiej spośród całego Hull. Zdobył on ocenę końcową 6,2.  Oddał cztery strzały na bramkę oraz dwukrotnie udanie przedryblował defensywę Derby. Reprezentant Polski jako jeden z niewielu trzymał jakikolwiek poziom w barwach Hull.

Wszołek z asystą, bardzo dobry występ Białkowskiego.

W meczu QPR – Ipswich Town starli się dwaj Polacy – po stronie gospodarzy Paweł Wszołek, natomiast w bramce Ipswich Bartosz Białkowski. Polski pomocnik zaliczył asystę i dwa przechwyty, wówczas Białkowski popisał się kilkoma obronami i jego ocena końcowa wynosiła 7,7.

Klich mecz w barwach Leeds nie mógł pochwalić się dobrą grą. Jego drużyna pokonała 5-0 Burton, jednak pomocnik był jednym ze słabszych ogniw Leeds.

Komentarze


Share this post

Ziemowit Dziopa

Wielki fan Wisły Kraków, sympatyk The Reds. Kibic kochający oglądać Premier League i obserwator polskiej Ekstraklasy. Adorator czarnego sportu oraz entuzjasta skoków narciarskich.