Poranki. Poranek z Polską Piłką – 25 września

Dzieeeeeń dobry, witamy na początku nowego tygodnia! Jak codziennie zapraszamy was na poranną dawkę informacji z dnia wczorajszego, a działo się dużo. Zapraszamy!

Dobry mecz Bereszyńskiego

Sampdoria Genua, której zawodnikiem jest prawy obrońca, pokonała na własnym boisku Milan 2:0. Polak spędził na murawie 90 minut i zebrał dobre noty, a włoskie media były nim oczarowane.

Wilczek strzela

Kamil Wilczek słabo radził sobie ostatnio w Broendby. Wczoraj jednak dzięki swojemu instynktowi dał klubowi wygraną, strzelając gola w 90 minucie (było to pierwsze trafienie Wilczka w rozgrywkach ligowych w tym sezonie). Klub reprezentanta Polski wygrał z Hobro 2-1.

Mistrz Polski znowu pokonany

Legia Warszawa przegrała w Białymstoku z Jagiellonią 1:0. Mimo dobrego stylu i widocznej poprawy formy, piłkarze nie wywieźli z Podlasia nawet punktu. Mistrza pogrążył kapitalny gol Cernycha w 87 minucie.

Zagłebie Lubin wygrywa z beniaminkiem

Sandecja Nowy Sącz została pokonana w Lubinie. Ekipa „Miedziowych” zaaplikowała przyjezdnym jednego goka i takim wynikiem mecz się zakończył. Tabela wciąż jest otwarta i nie widać zdecydowanego faworyta!

Kontuzja Milika bardzo poważna

Wiele było już informacji o Arku i jego prawym kolanie. Niestety, po dokładniejszych badaniach okazało się, że reprezentant Polski zerwał więzadła przednie w prawym kolanie (przed rokiem kontuzjowane było lewe kolano) i w tym tygodniu zostanie poddany operacji. Powrót do treningów planowany jest dopiero na początek przyszłego roku.

Stępiński z doskonałym debiutem

Były napastnik FC Nantes przeszedł niedawno do Chievo Verona, a wczoraj miał okazję zadebiutować w jej barwach (wszedł na boisko w 83 minucie). Co więcej, zrobił to najlepiej jak mógł. Po 10 minutach od wejścia na boisko już wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik spotkania na 2-0!

Teodorczyk z urazem

Napastnik Anderlechtu nie wystąpił w ostatnim meczu ligowym swojej drużyny. Według różnych informacji chodzić może o nadciągniecie mięśnia dwugłowego, Nie są to jednak potwierdzone informacje, a sam Anderlecht nie poinformował kibiców z jakim urazem zmaga się reprezentant Polski.