Problemy Dawida Kownackiego! Będzie miał kolejnego konkurenta? | PolskaPiłka24.Net

Problemy Dawida Kownackiego! Będzie miał kolejnego konkurenta?

Dawid Kownacki przeszedł w tym okienku transferowym do Sampdorii Genoa. Wstępnie miał walczyć o miejsce w składzie z Patrickiem Schickiem, który wzbudził zainteresowanie u takich wielkich klubach jak Inter Mediolan. Niestety włoskie media doniosły, że Sampdoria ściąga kolejnego snajpera.

Muriel oraz Schick, to dwóch najlepszych strzelców Sampdorii minionego sezonu. pierwszy przeszedł do Sevilli za 20 milionów euro, natomiast drugi miał zasilić szeregi Starej Damy, ale niestety do transferu nie doszło z powodu negatywnych badań kardiologicznych. Schick jeszcze jest w drużynie, ale nie wykluczone, że lada moment może żegnać się z kibicami ze Stadio Luigi Ferraris, bowiem zainteresowany nim jest Inter Mediolan.

Na celowniku klubu polskiego trio, jest Diego Falcinelliego z US Sassuolo. 26-latek spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w Crotone, dla którego zdobył 13 bramek w 35 występach. Zdecydowanie był najlepszym strzelcem 17. drużyny minionego roku.

Już na ten moment Dawid Kowancki przegrywa miejsce w składzie choćby z Fabio Quagliarellą i Gianlucą Caprarim. Do tego wszystkiego, jeśli transfer dojdzie do skutku walczyć o skład będzie Diego Falcinelli. To zdecydowanie utrudni Dawidowi jakąkolwiek walkę o wyjściową jedenastkę.

Sampdoria zainauguruje nowy sezon w sobotę pucharowym meczem z Foggią. Pierwsze ligowe spotkanie piłkarzy ze Stadio Luigi Ferraris rozegra w przyszłą niedzielę, a jej przeciwnikiem będzie beniaminek – Benevento.

Komentarze


Share this post

Jakub Szandała

Prawdziwy fan skoków narciarskich, żużla, a przede wszystkim sympatyk piłki nożnej, w szczególności najlepszej ligi świata, czyli Lotto Ekstraklasy.