Teodorczyk może zagrać w La Liga! „Transfer jest już pewny” | PolskaPiłka24.Net

Teodorczyk może zagrać w La Liga! „Transfer jest już pewny”

Wiele mówi się o kolejnych zainteresowanych sprowadzenie Łukasza Teodorczyka. W prasie i internecie przewinęło się mnóstwo klubów z ligi hiszpańskiej, angielskiej, niemieckiej czy włoskiej. Według andaluzyjskiej gazety „Estadio Deportivo” to własnie do jednego z zespołów z pierwszej wymienionej ligi może trafić reprezentant Polski.

Coraz więcej poszlak wskazuje na to, że Teodorczyk będzie kontynuował swoją karierę w Hiszpanii, a konkretnie w Sevilli. Jakiś czas temu manager „Teo” Marcin Kubacki w wypowiedzi dla „Przeglądu Sportowego” potwierdził zainteresowanie Andaluzyjczyków jego klientem: „Mogę potwierdzić, że zainteresowanie ze strony Sevilli istnieje, jednak na razie nie było żadnych konkretów”. Sam zawodnik miał także rozmawiać z Diego Capelem (piłkarzem Anderlechtu, a w przeszłości Sevilli) na temat możliwych przenosin.

Dziś oliwy do ognia dolali hiszpańscy dziennikarze „Estadio Deportivo”. Umieścili oni Teodorczyka na okładce czwartkowego wydania gazety, a jego sylwetkę podpisano słowami: „Napastnik, którego brakuje”.

Na pewno Andaluzyjczycy muszą liczyć na spory wydatek, chcąc kupić „Teo”. Sevilla chce zapłacić za Polaka ok. 15 milionów euro, ale to może okazać się za mało, mając na uwadze, że reprezentantem kraju oprócz klubu z Ramon Sanchez Pizjuan interesują się m.in. Liverpool, Everton oraz West Ham United.

Komentarze


Share this post

Michał Szumański

Warszawiak od ponad 20 lat. Koneser piłki krajowej jak i zagranicznej. Fan zarówno tych największych klubów, jak i niedocenionych.