Teodorczyk znów się nie popisał | PolskaPiłka24.Net

Teodorczyk znów się nie popisał

Napastnik Anderlechtu Bruksela po raz kolejny znalazł się na czołówkach belgijskiej prasy. Tym razem nie chodzi jednak o wyczyny strzeleckiego reprezentanta Polski. Były gracz Polonii Warszawa przed meczem z Club Brugge pokazał środkowy palec kibicom ligowego rywala.

O reprezentancie Polski przez cały sezon jest głośno. Teo na początku rozgrywek imponował formą strzelecką, regularnie pakował piłkę do siatki rywali i media rozpływały się nad dyspozycją Polaka. Od 12 marca jednak się zaciął i nie może znaleźć drogi do siatki rywala. Teodorczyk też nie popisuje się poza boiskiem. W ciągu kilku dni dwukrotnie potraktował dziennikarzy oraz kibiców środkowym palcem.

W piątek Polak pokazał go jednemu fotografowi w okolicach centrum treningowego Anderlechtu, a przed meczem z Club Brugge w dokładnie taki sam sposób „pozdrowił” fanów ligowego rywala. Nie zwiększa to szans Polaka na letni transfer ponieważ na pewno wszystkie zainteresowane kluby dowiedzą się o wybrykach podopiecznego Adama Nawałki.

Komentarze


Share this post

Grzegorz Gawin

Młody i zafascynowany futbolem. Miłośnik ligi angielskiej i Manchesteru United. Najlepszy - jak Paweł Zarzeczny :D