Tomasz Jodłowiec opuści Warszawę? | PolskaPiłka24.Net
Legia´s players react after the Champions League football match between Borussia Dortmund and Legia  Warszawa on November 22, 2016 in Dortmund. / AFP / PATRIK STOLLARZ        (Photo credit should read PATRIK STOLLARZ/AFP/Getty Images)

Tomasz Jodłowiec opuści Warszawę?

Wydawało się, że jedynymi piłkarzami poza Nemanją Nikoliciem i Stojanem Vranjesem, którzy mogą opuścić tej zimy szeregi Legii Warszawa są Michał Pazdan, Guilherme i Aleksandar Prijović. Według dziennikarza „Super Expressu” do tego grona dołącza Tomasz Jodłowiec przymierzany do Śląska Wrocław.

Marcin Torz jest dziennikarzem „Super Expressu”, który jest bardzo dobrze zorientowany w sprawach dotyczących drużyny Śląska Wrocław. Jego tweet daje jasno do zrozumienia, że temat Jodłowca we Wrocławiu nie jest wymyślonym pomysłem.

Jak na razie nie wiadomo czy w grę wchodzi transfer definitywny czy tylko wypożyczenie. Takie rozwiązanie mogłoby pozytywnie wpłynąć na zawodnika, który na ma za sobą fatalną rundę i nadal nierozwiązane problemy z hazardem. Popularny „Jodła” w tym sezonie rozegrał zaledwie 11 spotkań ligowych i pięć w Lidze Mistrzów, w żadnym nie zdobył gola, anie nie asystował.

KomentarzeShare this post