Transfer Krychowiaka na ostatniej prostej! Znamy szczegóły | PolskaPiłka24.Net
Krychowiak, PSG

Transfer Krychowiaka na ostatniej prostej! Znamy szczegóły

Grzegorz Krychowiak jest już bardzo blisko przejścia do AC Milan. W poniedziałek odbyło się spotkanie włodarzy włoskiego klubu z nowym dyrektorem sportowym PSG. Wbrew wcześniejszym doniesieniom transakcja nie została sfinalizowana już na początku tygodnia, jednak „Rossoneri” dalej są zainteresowani ściągnięciem Polaka.

Jak podaje „La Gazzetta dello Sport” w najbliższych dniach AC Milan złoży oficjalną ofertę za Krychowiaka, jednak według włoskiej gazety w grę wchodzi jedynie wypożyczenie z opcją pierwokupu. Takie rozwiązanie ma być swego rodzaju zabezpieczeniem klubu z Mediolanu na wypadek, gdyby reprezentant Polski nie odpalił również na San Siro. Także nowi właściciele zespołu nie zamierzają wykładać ok. 26-30 milionów euro na zawodnika, który w poprzednim sezonie był jedynie rezerwowym, natomiast PSG zamierza odzyskać zainwestowane pieniądze, tak aby chociaż wyjść na zero.

Według „La Gazzetty” reprezentant Polski zostanie wypożyczony za niewielką opłatą do AC Milan, natomiast włoski klub zagwarantuje sobie prawo do pierwokupu za cenę zbliżoną do tej, którą PSG zapłaciło Sevilli za „Krychę”. Jeżeli transfer dojdzie do skutku, Krychowiak będzie piątym zawodnikiem jaki wzmocni tego lata drużynę z San Siro.

Komentarze


Share this post

Michał Szumański

Warszawiak od ponad 20 lat. Koneser piłki krajowej jak i zagranicznej. Fan zarówno tych największych klubów, jak i niedocenionych.