Wielkie kłopoty Teodorczyka. Policja wszczęła przeciw niemu postępowanie | PolskaPiłka24.Net

Wielkie kłopoty Teodorczyka. Policja wszczęła przeciw niemu postępowanie

Po fenomenalnej pierwszej połowie sezonu w lidze belgijskiej, w której Łukasz Teodorczyk strzelał bramki jak na zawołanie, ostatni były napastnik Dynama Kijów przeżywa spory kryzys. Niestety poza zniżką boiskowej formy, Łukasz przestał radzić sobie również poza polem gry.

Polak w ciągu ostatnich kilku dni, dwukrotnie dał upust swoim negatywnym emocjom, wyładowując swoją złość w złym zachowaniu w stosunku do dziennikarzy i kibiców. Najpierw 25-latek „pozdrowił” środkowym palcem fotoreportera, robiącego zdjęcia piłkarzom Anderlechtu opuszczającym ośrodek treningowy, a następnie, kilkadziesiąt godzin później, zawodnik urodzony z Żuromina, w podobny sposób odwdzięczył się kibicom Club Brugge, którzy próbowali (jak się okazało – skutecznie) sprowokować napastnika „Fiołków”.

Niestety dla reprezentanta Polski, sprawą zainteresowała się belgijska policja. Wiemy, że Teodorczyk został sprowokowany i nie pokazał tego gestu przed całą trybuną. Z drugiej strony, pokazał mimo wszystko środkowy palec kibicom i są zdjęcia, które temu dowodzą. Polak może się więc spodziewać grzywny – mówi Dirk van Nuffel, szef policji w Brugii.

Łukasz Teodorczyk w tym sezonie belgijskiej Jupiler Pro League, rozegrał 36 spotkań, w których aż 20 razy wpisywał się na listę strzelców. Niestety polski snajper, ostatni raz do siatki rywala trafił 12 marca, w wygranym 3-0 meczu z Waasland-Beveren. Od tamtej pory, „Teo” nie zdobył bramki w 8 kolejnych meczach ligowych.

Komentarze


Share this post

Bartosz Rzemiński

Redaktor naczelny portalu Polska Piłka 24 NET.